Lumileds jest światowym liderem technologii źródeł światła. Dostarcza dla klientów oświetlenie samochodowe, LED-owe oświetlenie ogólne i produkty LED dla segmentu konsumenckiego. Dzięki bogatej historii pionierskich wdrożeń, Lumileds zajmuje unikalną  pozycję, aby z powodzeniem dostarczać nowoczesne produkty oświetleniowe również w przyszłości poprzez niezmienną koncentrację na jakości, innowacjach oraz niezawodności.

Lumileds kształtuje przyszłość energooszczędnego oświetlenia w pełni wykorzystując swoje kompetencje, skalę i globalny zasięg – tworząc stale poszerzający się portfel produktów LED i samochodowych źródeł światła  oraz  pomagając klientom rozświetlać to w jaki sposób ludzie widzą świat wokół siebie.

Lumileds w Polsce to fabryka w Pabianicach, z 100-letnim doświadczeniem w produkcji oświetlenia. Zakład produkuje samochodowe oświetlenie przednie, sygnalizacyjne oraz wewnętrzne w technologii konwencjonalnej i halogenowej. Jest ono przeznaczone na rynek OEM, czyli dla producentów samochodów oraz na rynek wtórny, czyli dla dystrybutorów części zamiennych – After Market (AM). Wizją firmy jest rozwój i produkcja innowacyjnych produktów najwyższej jakości oraz dostarczenie ich do klientów w wymaganym terminie.